ADC KRONE

Witamy na stronach Lukas-Telecom

strona główna

katalog

ADC KRONE

światłowody

panele inteligentne PLM

Panasonic PBX

aparat monterski

wzmacniacze GSM

kontakt

statystyka

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą -> OFERTA <-

O firmie

Siedziba firmy Lukas znajduje się w Poznaniu. Działalność zaczeliśmy w 1990 roku od montażu i serwisowania central telefonicznych Panasonic. Od 13 lat jesteśmy przedstawicielem KRONE w wielkopolsce i oferujemy produkty tej firmy zarówno z działu LSA jak i KroNET i DomNET. Ostatnio wprowadziliśmy do swojej oferty routery telefoni IP w oparciu o sprzęt VD Master, a także systemy wzmacniaczy GSM. Mamy także podpisane umowy z operatorami telekmunikacynymi : TP SA oraz DR SA


Informacje ogólne

Denerwują cię problemy z brakiem zasięgu lub jakością odbioru w domu, biurze, hotelu, restauracji, zamkniętym parkingu i w innych miejscach? Nie dziwi cię, że możesz korzystać z telefonu komórkowego na parkingu albo przed domem, ale już w biurze, czy domu nie? Nasze wzmacniacze sygnału i stacje pośrednie telefonii komórkowej sprawią, że sygnał będzie silniejszy i nie będziesz narażony na przerywanie połączeń. Będziesz mógł korzystać z telefonu komórkowego, nawet w najgłębiej położonym miejscu w budynku.

Schemat systemu Wzmacniacze GSM

Głównym elementem wszystkich naszych systemów jest wzmacniacz przeznaczony do poprawy sygnału dla wszelkich urządzeń bezprzewodowych używanych w określonej lokalizacji. W połączeniu z nisko-profilowymi antenami wewnętrznymi montowanymi pod sufitem i zewnętrzną anteną typu Yagi, czy anteną panelową, wzmacniacz podwyższa poziom sygnału dystrybuowanego wewnątrz budynku, redukując problem zerwanych połączeń i zanikania sygnału. Wzmacniacze i stacje pośrednie mogą również być używane w zastosowaniach mobilnych, poprawiając jakość głosu i zasięgu na obszarach o słabym pokryciu komórkowym.
. Podnosimy jakość usług świadczonych przez wszystkich operatorów sieci komórkowych, tj. Era, Orange, także Plus, jak i innych europejskich dostawców usług telefonii komórkowej.,
Nasze urządzenia są zaprojektowane tak, aby nie zakłócać innych połączeń komórkowych, a jedynie poprawić jakość usług w miejscach, gdzie nie ma wymaganego zasięgu.
Wzmacniacze są proste w montażu. Dostarczamy je ze wszystkimi niezbędnymi częściami, a przewody mają gotowe końcówki, co wyklucza konieczność docinania kabli.

Z innej beczki

 

bukartyk w trójce 2010_06_25

Sabaton - Uprising